... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Srpen 2017

Plenér Loket 2017

8. srpna 2017 v 6:06 | Vlasta Fišrová |  Výstavy
Kromě fotografování se věnuji též psaní, a to nejen v mé profesi. Při publikování na FB a blogu iDNES jsem objevila pozvánku na Plenér Loket 2017.Přihlášky zájemců z řad amatérských fotografů přijímá: stepanka.bergerova@seznam.cz

Zrcadlení je mé oblbené fotografické téma, a tak pojedu. Jedná se totiž o nádherné město, kde jsem už několikrát byla, ale vždy spíš krátce. Teď si tedy užiji celý den, a navíc ve společnosti podobných bláznů, keří hledí do vody, aby uviděli něco neobvyklého a třeba i krásného. A pak se budeme předhánět, kdo má lepší fotku. Jako když rybáři ukazují své úlovky a plni hrdosti se s nimi fotí. My ty nejlepší fotky vystavíme ve foyer krajského úřadu Karlovarského kraje.


Tyto fotografie jsem vytvořila před několika lety v chomutovském parku. Chodívala jsem sem fotit na hladinu leknínového jezírka nebo pozorovala louže po dešti. Díky digitální technice je to celkem snadné, udělat zajímavou fotku, hlavně je třeba se dobře dívat, trochu experimentovat, a pak vybrat vhodnou kompozici či ořez v následné úpravě. Zajímavé prvky obrazu se samy na hladině nabídnou.