... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Duben 2014

Jaro v plném rozkvětu

13. dubna 2014 v 19:06 | Vlasta Fišrová |  O mně
Kochám se rozkvetlými třesněmi a vším v přírodě, co teď tak bují... zelená začíná převažovat a to je moc dobře. Také zahradničím a ráda jím vše, co je čerstvé a přírodní. Vynikají jsou nyní například pupeny, které přecházejí v květ černého rybízu, křehounké a plné zdravých látek... samozřejmě některé nechám i dozrát. :-) Konzumovat se dají i pampelišky a jiný "plevel", je to určitě lepší než zelenina kdovíodkud ze suprošů.


Setkání s Václavem Žmolíkem

13. dubna 2014 v 19:02 | Vlasta Fišrová |  O mně
Ráda poslouchám Český rozhlas 2 a při návštěvě zámku Krásný Dvůr jsem se potkala i s panem Václavem Žmolíkem. Uvědomila jsem si opět, jak je skvělé, když děláme práci, kterou máme rádi... je to i jasně znát na výsledku. I když neprovázím po krásách naší vlasti profesionálně, tak mě těší konat tak jako "amatér". Novinařinu a kronikaření jsem jednu dobu dělala i profesně, a dnes mi vyhovuje být v psaní i fotografování svou paní... :-) Fotografii vytvořil můj manžel Zdeněk Fišr, který je mým skvělým životním průvodcem.


I v zaměstnání může být krásně

13. dubna 2014 v 18:54 | Vlasta Fišrová
V každém pracovním prostředí jsem se vždy snažila vytvořit laskavý a příjemný prostor, doplňuji si původně strohé kancelářské zařízení drahými kameny, květinami a třeba i mušlí... a ve volných chvílích se dívám do korun stromů zdejších... i když se jedná o firmu průmyslovou, tak je tu zeleň, zpívají ptáci, nebe se rozprostírá. Dokonce mi vykvetl i banánovník.