... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Červen 2013

Kalek a květiny

22. června 2013 v 19:50 | Vlasta Fišrová |  O mně
Slunečné ráno v Kalku (Krušné hory) mě nabídlo tolik kvítků lučních i zeleně stromů, a malebnosti zdejší architektury. I ta zdejší syrovost má svoje, mám to tu ráda. A líbí se mi občanské aktivity, jako je například tato.
Chebské dvorky 2013 za námi

22. června 2013 v 19:37 | Vlasta Fišrová |  O mně
Bylo to ještě lepší, než jsem čekala... setkání hned s několika spřízněnými tvořivými dušemi, najdete je i na mých fotografiích, a vše zasazené v tak zajímavém prostoru, spojení Česká inspirace (města spjatá historií, kulturou a odkazem královen českých) to vše ještě násobí... zde najdete celý seriál fotografií z Krajského festivalu uměleckých projektů s mezinárodní účastí Chebské dvorky 2013.
Krušnohorský Kalek po dešti

16. června 2013 v 20:16 | Vlasta Fišrová
Nedávná návštěva krušnohorské obce Kalek mi dala prožitek klidu, smíření, vyrovnání... chodila jsem tudy a fotografovala, zatímco muži pracovali manuálně, co bylo aktuálně třeba. Ideální stav. Život samozřejmě přináší i mnohé další situace, příběh pokračuje. Tyto snímky jsou tedy takovým záznamem jednoho svátečního odpoledne. A třeba i potěší někoho z krušnohorců.


Chebské dvorky 2013

11. června 2013 v 18:29 | Vlasta Fišrová
Ve dnech 12. - 15.6.2013 vystavuji na tradiční akci Chebské dvorky, a to na dvorku č. 20 (kousek pod hradem). Už se těším na společné sdílení... vloni to tu vypadalo takto:


Povídání o fotografování v Domově pro seniory

2. června 2013 v 19:44 | Vlasta Fišrová |  O mně
Jednou z nejhezčích akcí pro veřejnost vůbec bylo mé povídání o fotografování s klienty Domova pro seniory na Písečné v Chomutově. Nejdřív jsme uspořádali akci výstava s povídáním, pak promítání (neměla jsem už tolik fotografií vytištěných a forma promítání na obrazovku se ukázala být zajímavou možností). Pak jsem vybranými snímky dotvořila interiér nově vytvořené přírodovědné místnosti. Staří lidé nám mají co dát a my máme co dát jim. Mám tu v péči mého tátu.