... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Únor 2013

Vikletice - setkání s kočkou modrookou

26. února 2013 v 19:02 | Vlasta Fišrová
Krásný exemplář kočičí jsem potkala ve Vikleticích, a též souznění s prima lidmi (ty na fotografiích mám jen občas), tentokrát přidávám fotografie mě a oné kočky modrooké, jak nás Zdenda ztvárnil. V krajině čerstvě zasněžené... a tady jsou další snímky onoho dne.


Duhu viděti...

13. února 2013 v 19:39 | Vlasta Fišrová
Dnes jsem dostala krásný dárek, jeden milý člověk, též koníčkem fotograf, mi přinesl vytištěnou fotografii duhy, klenoucí se nad kapličkou a krásným stromem... a protože možná přijde opětovně i na mé stránky, tak vkládám teď duhu pro něj... též samozřejmě pro další návštěvníky mých stránek. Tato je v Chomutově viděná, před několika dny. Děkuji.


Malířské společenství v Chomutově

10. února 2013 v 18:36 | Vlasta Fišrová
9.2.2013 jsem po nějaké době opět zavítala do malířského společenství akad. mal. Kamila Sopka v Chomutově a budu sem docházet pravidelně... moc mě totiž baví společné sdílení, a též bych se ráda přiučila dalším dovednostem (zejména kresbě). Atmosféru našeho tvůrčího setkání přibližují následující snímky. Podotýkám, že přijít může prakticky každý, kdo má zájem... pan Sopko rád předává své zkušenosti. A je to nejlepší učitel, jakého znám. Setkání se konají každou druhou sobotu v měsíci, v prostředí Střediska knihovnických a kulturních služeb. A tentokrát přijeli i kolegové z Loun... a nálada byla skvělá.


malíř Vítězslav Vondra z Loun při kresbě ... až poté jsem díky vizitce objevila jeho nádherné olejomalby, na adrese: www.vitvondra.com

MgA. Jiří Němec, u něj se začínám učit kresbu figury (v ZUŠ Jirkov) a akad. mal. Kamil Sopko, ten mě učil v dětství, kdy jsem ZUŠ nedokončila, na gymnáziu jsem díky němu objevila surrealismus, a teď se k němu zas vracím...