... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Leden 2013

Prodlužujeme mou pražskou výstavu

6. ledna 2013 v 9:06 | Vlasta Fišrová |  Výstavy
Ještě nyní (nejspíš do konce února 2013) mají lidé pražští či tudy procházející možnost navštívit výstavu mé tvorby (obrazy a fotografie). Ta výstava - jako ostatně všechny dosud uspořádané - mi přinesla krásné prožitky při setkání s lidmi... milé byly už reakce dětí zdejších, které prostě projevily radost z nových obrázků na zdech... a pak lidé, kteří přišli na vernisáž. Hudebníci Havlovi jsou skvělí, bylo to pro mě tedy až hodně emocionální... ta hudba, která šla až k podstatě... a přátelé, kteří přišli, s některými jsem se potkala naživo prvně (znali jsme se jen přes net), tak to bylo skvělé... společně jsme sdíleli své pocity a vjemy, krásná sounáležitost to byla.

Tady jedna momentka...Mluvíme o tvorbě v časopisu Ze-mě

6. ledna 2013 v 9:01 | Vlasta Fišrová
Už ten název Ze-mě je příznačný... on český jazyk je vůbec krásný a plný významů, když slovům dáme zaznít... děkuji za příležitost k představení mé tvorby, která přišla z redakce nově vzniklého časopisu (s jeho zakladateli jsem se potkala onehdy na Vyšehradě). Pokusila jsem se odít do slov mé zkušenosti s tvorbou, to málo, co snad vím... hodně toho tedy nevím :-) A protože mám odjakživa ráda tajemství, tak třeba i proto jdu touto cestou... poznání toho, co jest.
Tady najdete rozhovor o motivech a onom projeveném...

Přidávám fotografie z jednoho setkání, které se uskutečnilo právě díky těm obrázkům mým... (v MŠ Happy Child), to jsou ty nejhezčí chvíle, které tvorba přináší.