... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Září 2011

Ráj zvaný Maďarsko

25. září 2011 v 16:34 | Vlasta Fišrová
Dostalo se mi krásného daru v podobě pobytu v městečku Balatonakali a výletech po okolí, kdy jsme navštěvovali energeticky silná místa a dostávali krásné dary od Matky přírody...snad fotoreportáž něco přibližuje, ani jsem nevěděla, že kolem Balatonu je tolik pěkných míst... jaké kopce, i s posvátnými háji, prameny s čistou vodou, nádherné kameny... a spousta právě zralých plodů, které jsme ještě sluncem rozehřáté vkládali do úst... díky za ten prožitek hojnosti pro každého poutníka.

Tady je naše skupinka v domě našeho hostitele v čp. 29 v Balatonakali

X. Svatováclavská pouť ve Výsluní - další má výstava

20. září 2011 v 12:39 | Vlasta Fišrová |  Výstavy
Ve středu 28.9.2011 se v městečku Výsluní koná tradiční Svatováclavská pouť. Je mi ctí, že jsem byla přizvána k účasti a to výstavou fotografií v kostele sv. Václava, kde se mimo jiné i natáčel film Zapomenuté světlo (v hlavní roli s Bolkem Polívkou).
Na programu slavností je staročeský trh, pouťové atrakce, Josef Náhlovský, skupina Úlet a Druhej dech, jízdy na koních, motokáry, představení vojenské techniky a také domácí koláče... začíná se v 10,00 hodin. Akci pořádá Nadační fond kostela sv. Václava a Město Výsluní, koupí některých výrobků - třeba domácího pečiva - návštěvníci přispějí na další obnovu této krásné krušnohorské památky.

Vernisáž výstavy To Světlo ve Schole Humanitas

10. září 2011 v 5:57 | Vlasta Fišrová |  O mně
Vernisáž se moc povedla, přišli příjemní lidé, někteří dokonce s tam krásným úsměvem, že jsem i v pohodě zvládla představení mé tvorby slovem... děkuji za tuto příležitost. Výstava potrvá do 27.9.2011, protože už 28.9. budu s fotečkami v kostele ve Výsluní na svátku sv. Václava. V neděli 11.9. je v aule Scholy Humanitas, kde je výstava připravená, setkání filatelistů, a tam přijedu, protože jedním z těch, kdo mě ve tvorbě od dětství inspiroval, je můj táta - filatelista. Na poštovních známkách jsem vídala tu nejlepší grafickou tvorbu našich výtvarníků... i jsme s tátou připravovali výstavy. :-) A tady jsou fotečky z vernisáže.

Při instalaci výstavy se mi povedlo i několik krásných zrcadlení...


Světlohrátky

3. září 2011 v 20:13 | Vlasta Fišrová |  Fotoobrazy
Dnes jsem šla na louku poblíž a se zrcadlem a krasohledem vytvořila několik nových fotoobrazů... další mám tady.
Třeba se tu najdou i ony dvě milé ženy, které jsem potkala a povídaly jsme si o tvoření...