... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Září 2010

Pozvání na mou výstavu v zooparku

23. září 2010 v 7:30 | Vlasta Fišrová |  O mně
Už mám připraveno 34 snímků v rozměrech 40 x 60 cm, které nainstaluji dnes už méně obvyklým způsobem... některé se budou doslova vznášet :-) Přijďte se podívat do chomutovského zooparku, vchod od jezera, výstavní místnost se nachází v přízemí správní budovy.

vystava
  

O nacházení podobného povznášejícího...

19. září 2010 v 10:20 | Vlasta Fišrová |  Další aktivity
Na Facebooku nacházím dnes a denně tvořivé lidi, kteří přinášejí světlo... je to dobrý způsob, jak se spojovat a podporovat vzájemně... včera mě třeba moc potěšily obrazy Iva Ševčíka, který jehož stránky nesou příznačný název a to Světlo v srdci. Pak jsem se díky Rajské zahradě seznámila s Jonášem Kouklem, tohoto pokojného bojovníka jsem zažila naživo, když vyráběl šamanské bubny, je moc milý, doporučuji jeho stránky.

Město rozsvícené...

18. září 2010 v 20:44 | Vlasta Fišrová |  Oblíbená místa
Chomutov byl krásně nasvícen... proudy léčivého světla prosítily budovy na náměstí, toto je kostel sv. Ignáce spolu s výstavní síní Špejchar... děkuji za ten krásný zážitek vizuální i spirituální...

ignac
a tady je kaple sv. Kateřiny,  kde jsem nedávno vyfotila uvnitř krásné světlo v okně... a teď tolik světla zvenčí... paráda :-)

katerina

Deset věcí, které mám ráda

14. září 2010 v 18:24 | Vlasta Fišrová |  O mně
Přišlo mi pozvání ke hře, kdy popíšeme, jakých 10 věcí máme rádi... no a vlastně o tom je celý tento web. :-) Píšu o tom, co mám ráda... a co ráda nemám, s tím se učím žít, že to taky momentálně je :-) Nejspíš z důvodu, abychom poznali a pochopili, co je nejcennější... třeba láska. No a zpátky k těm "věcem" :-) Sice mě obklopuje dost předmětů ve hmotě, nijak ale na nich nelpím... prostě je používám. Třeba takový počítač s internetem, to je dobrá věc. :-) A moje obrazy.... a fotografie... a květiny na louce... to už tedy nejsou věci, hmmmmm... a co slunce, hvězdy, nebe? Moře plné lastur a delfínů... vodopády i zurčící potůčky... prameny živé vody... stromy, jejichž listy se třepetají ve vánku na pozdrav... a ten proces tvoření, když začnu malovat a ono mi to vzniká pod rukama... to je žůžo. :-)
Tady je jedna z mých věcí... obraz, který mám zrovna po levoboku :-) A jaké věci máte rádi Vy? Štafetový kolík mi poslala Jaromila, žena krásně tvořivá a inspirující... je to prima, jak se vzájemně podporujeme a sdílíme...

merkaba

Společné malování, radost z tvorby...

12. září 2010 v 15:00 | Vlasta Fišrová |  Další aktivity
Sobotní odpoledne jsme na louce u Žiznikova společně malovali a sdíleli... líbila se mi výroba šamanských bubnů, svépomocná stavení ze slámy, nabídka ekologických produktů z duhového krámku a taky činnost občanské ho sdružení Diabasis, které zprostředkovává kontakt na odborníky při psychospirituální krizi... a taky koná osvětu mezi lékaři, aby nebyli považováni za nemocné lidi, kteří prožívají mimořádné stavy vědomí... zabrání se tak některých zbytečným hospitalizacím na psychiatrii. V tomto stánku jsem si taky koupila krásné tričko, kdy 100 Kč z jeho prodeje jde pro moudré babičky
Prostě to byl prima den. :-)

tricko
buben
malovani

Dárek od Zuzanky

9. září 2010 v 19:47 | Vlasta Fišrová |  Andělské příběhy
Zákon přitažlivosti funguje... do kanceláře na magistrátě k nám přišla stážistka, která nosí v kabele Metafyzické příběhy od Eduarda Tomáše :-), krásně vyzařuje, hezky se mi s ní povídá a dokonce mi namalovala mandalku... děkuju.

mandalazuzka

Uvnitř mé nádherné bytosti...

9. září 2010 v 18:11 | Vlasta Fišrová |  Inspirující texty a hudba

♥ Uvnitř mé nádherné bytosti - prostor, čas, okolnosti - nic není tak důležitého jako spojení srdcí ♥

od uživatele Cesta poznání dne 9. září 2010
♥  V tichu jsme druhým tak blízko, jakoby ani žádné blízko nebylo.♥

Na své cestě potkáš spoustu učitelů, kteří Ti přijdou pomoci odhalit tvé lekce. Přístup a chování jednoho ti bude vyhovovat více, druhého méně. Ne všichni s tebou budou jednat způsobem, který očekáváš. Ať se už ale ocitneš v budoucnu kdekoliv, přijímej jenom to, co rezonuje s tvým srdcem.

♥ Objev v každé situaci dar, který skrývá. ♥

♥ Otevřenost zázrakům dovoluje, aby se zázrak opravdu stal. Zázrak přijde, když otevřeš své srdce. ♥

♥ Jak by vypadal svět, kdybychom místo usilování o dokonalost otevřeli svá srdce? Poznejte, že je velký rozdíl mezi tím znát cestu a skutečně po ni jít. ♥

Odvaha ♥ Důvěra - dvě slova, s jejichž pomocí se můžete dotknout hvězd.

♥ Sedm poselství - Jiří Hamerský ♥

Transformace vědomí 2 - nová kniha a její představení

8. září 2010 v 19:55 | Vlasta Fišrová |  Inspirující texty a hudba
Přišla mi pozvánka na přednášku TRANSFORMACE VĚDOMÍ a prezentaci druhé knihy Tomáše Keltnera, která se uskuteční ve čtvrtek 23. 9. 2010 v 19 hod. v Českém muzeum hudby, Karmelitská 2, Praha 1 (původně zde stál kostel sv. Máří Magdalény).

Bližší informace se dozvíme na transformace-vedomi nebo na tel. č. 777 903 109

"Ve druhé knize o transformaci vědomí se zabývám především mimosmyslovým vnímáním. Stejně tak je detailně vysvětleno smyslové vnímání, jeho aspekty i způsoby využití při cestování časem. Mnohem hlouběji nežli v knize první pojednávám o víře a lásce, jejich podstatě a vlivu na lidskou bytost. Objasňuji existenci i podobu andělů, stejně jako cestu sestupu vyšších entit do hmotnosti, do této reality.

"Omyji vaše nohy z cest poznání, které je jen prachem proti cestě lásky..."

Světlo univerza přichází...

5. září 2010 v 8:56 | Vlasta Fišrová |  Inspirující texty a hudba
Láska, která je stejnou energií jako světlo, pouze jinak vyjádřenou, je čistou esencí Stvořitele, nejvyšší silou v kosmu. Tato energie tvoří duše a je klíčem k otevření srdcí a osvícení myslí a proudí na Zemi hojněji než kdy jindy. Tak jak temnota bude blednout, láska nahradí konflikty a
tyranii mírem a spoluprácí. Láska odstraní povrchní nadřazenost jedné skupiny nad druhou. Láska osvítí ty, kteří se dívají na ostatní jako na svůj majetek či nástroj, a pozvedne ty, kteří byli nuceni žít v těchto podmínkách. Zkrátka LÁSKA je silou, která promění váš svět.

jezis
Tuto fotografii jsem pořídila včera na výstavě v chomutovské kapli sv. Kateřiny, další snímky tohoto nádherného místa i lidí, kteří udržují duchovní odkaz a obnovují zdejší krajinu, mám tady.

Klidná krajina svítání...

4. září 2010 v 21:46 | Vlasta Fišrová |  Olejomalby
krajina

Vernisáž za námi, děkujeme :-)

2. září 2010 v 20:42 | Vlasta Fišrová |  Výstavy
Fotografie ze včerejší vernisáže dávám na  svůj profil ve facebooku tady naplňuji limit vložených fotografií a musím vždy umazávat z dřívějška...tady je jedna veselá... :-)

sudicky