... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Říjen 2009

Pomozme hendikepovaným dětem - benefice v Chomutově

26. října 2009 v 19:33 | Vlasta Fišrová |  Další aktivity
Je mi ctí, že jsem byla jako jeden z výtvarníků vyzvána k účasti na zvonkové benefiční aukci, která se uskuteční se 21.11.2009 od 15 hod. v Oblastním muzeu na chomutovské radnici. K zakoupení zde bude opravdu široká nabídka nádherných uměleckých předmětů či rukodělných výrobků za opravdu přijatelné vyvolávací ceny. Katalog nabízených děl ze dřeva, keramiky, skla nebo textilu, originálních obrazů, autorských fotografií, šperků či závěsné zvonkohry najdete na stránkách Pro HANDICAP.
Výtěžek z celé akce půjde na hipoterapii, canisterapii a další užitečné aktivity mentálně postižených dětí, kterým naše štědrost může krásně zpříjemnit život. Jaké to je pobývat s koňmi a psy, hřát se v jejich teple, předávat si lásku a porozumění, doslova přijímat i předávat si vzájemně léčivou energii, jsem měla možnost nedávno okusit na vlastní tělo i duši... a ráda bych totéž dopřála i těmto dětem. Každý sponzor navíc získá opravdu originální vánoční dárek, kterým může potěšit své blízké. Takže raději než do nějaké odlidštěného supermarketu, jehož zisky putují kdovíkam, přijďme za vánočními nákupy do chomutovského muzea.

Setkání s koňmi, dárek od jednorožců

18. října 2009 v 15:13 | Vlasta Fišrová |  O mně
Tak jsem jela na bílém koni... a to díky jednorožcům, kteří jsou tu s námi, kamarádce Avalonce a dalším přátelům... odehrálo se ve Vintířově, obci na Radonicku (poblíž královského města Kadaň), kam jsme se vypravili na výlet. Také jsme přitom tvořili, zprostředkovávali léčení a radovali se ze všech darů nebeských i pozemských... u obce Rokle, kde jsou "Sluňáci" (zvláštní balvany v krajině) jsme se ocitli doslova v ráji, trhali jsme slaďounké hrušky rovnou ze stromů do úst a přijali nádhernou energii. A pak už se to tvořilo... děkuji za tyto chvíle, za tuto hojnost, za tyto dary. Více obrazem opět v galerii.