... Láska, svoboda, radost a tvořivost ...

Září 2009

Krušnohorská láska

25. září 2009 v 19:53 | Vlasta Fišrová |  Fotoobrazy
Další fotografie z našeho krušnohorského putování najdete u mě v galerii


Hraniční cesty - zážitky obrazem

20. září 2009 v 17:49 | Vlasta Fišrová
Díky projektu Hraniční cesty jsem se dostala do ateliéru akad. mal. Lubomíra Fárky. Tento umělec žije v malebném místě plném romantiky... příroda nám tu ukázala svou hojnost, manželé Fárkovi svou pohostinnost a všichni jsme si tu krásně odpočinuli i načerpali inspiraci pro tvorbu... zde je několik fotografií a další najdete opět v galerii (vstup vlevo v menu).

Zátiší, které jsem našla u Fárků za oknem...

Nechyběl kocour a chutné plody v zahradě u krásného starého domu, bývalého mlýna.

V tajemném lese

13. září 2009 v 20:43 | Vlasta Fišrová |  Fotoobrazy
Nad Chomutovem se rozprostírá tajuplný les... projděte se tudy se mnou, začněme třeba na tomto místě :

Další fotografie najdete v mé galerii, nějak se mi nedaří vložit sem odkaz, takže vlevo v menu je galerie a v ní jsou fotografie uloženy.

Ozvěny Avalonu

12. září 2009 v 18:58 | Vlasta Fišrová |  Fotoobrazy
V Krušných horách, kousek za obcí Blatno, směrem na Kalek, se podél velmi málo frekventované silnice nachází doslova kouzelné jezírko... my se tam včera zastavili, svítilo podvečerní slunko a já se cítila tak dobře... a pak mi začaly docházet souvislosti, ten den jsem totiž mluvila a krásně se cítila s ženou, která si říká Avalonka, a já si tak uvědomila, jak mě ta voda přitahuje... jsou to i naše vzpomínky na bájné mlhy Avalonu... a tady už je další galerie fotografií, které souvisejí s tímto tématem.

9.9.09 - otevření portálu čirého vědomí

9. září 2009 v 10:33 | Vlasta Fišrová |  Inspirující texty a hudba
Dnešní den přináší velkou možnost, možná největší, jaká doposud na planetě Zemi byla umožněna, k napojení se na stav čirého vědomí. Je to úsvit naší nové reality, křišťálové probuzení.
Dochází ke krystalické aktivizaci na všech úrovních. Je důležité sledovat inteligenci svého srdce, o které náš rozum a ego nemusejí přesně vědět; a také ji začít projevovat. Konkrétně se jedná o synchronizaci emocí, myšlenek a činů, o dovolení si následovat intuitivní vedení a plně prožívat sounáležitost s větším celkem.
Dnes se otevřel mocný portál umožňující nám posunout se do rezonance s vyššími frenkvencemi, které přináší. Portál obsahuje kódy a klíče, jež aktivizují krystalické struktury na planetě, v našich tělech i v našich emocích.
V těle je můžeme zakoušet podle své jedinečné individuální vibrace, někdo jako čištění, další jako povznesený stav vědomí.
V emocích se odehrává posun od scénářů prožívaných v nižších vibracích, které lidstvo držely po celá staletí v inkarnačních cyklech utrpení a traumat. Nyní je čas začít do sebe nadechovat harmonizující a léčivé frekvence radosti, potěšení ze života, lásky.
Dochází k léčení limitů a hranic naší minulosti, kdy přijímáme a transformujeme to, co jsme celé věky potlačovali a čemu se vyhýbali, abychom si uchovali zdánlivý pocit integrity a celistvosti. V našem podvědomí se uvolňují bloky a odkrývají kořenové příčiny problémů, které nám bránily v cestě ke skutečné svobodě a naplnění.
Aktivizují se informace zakódované v naší buněčné paměti, naše DNA je schopna pojmout více světla a Boží lásky.
Dnešní energie nás otevírají novým úrovním vědomí a probouzejí dary, které každému z nás dal Stvořitel, abychom je realizovali a projevili ve světě.
A v neposlední řadě nám dnešní portál otevírá nezkreslený přístup k lepšímu pochopení mystérií života a celého stvoření vůbec.

Krásné, povznášející a inspirativní prožití dnešního dne vám přeje

Ivana
~~~~~~~~~~~~~
Mgr. Ivana Muková
http://www.ivanamukova.estranky.cz